12 Ocak 2015

Vodafone Çağrı Merkezinin Yaptığı Tüketiciyi Yanıltma Politikası!

Aralık ayının 19'unda Vodafone çağrı merkezi müşteri temsilcisi tarafımı arayarak devreden yaz tarifesini önerdi, ayda 30- TL 1.500 Dk. Tüm hatlarla ve 1,5 GB internet olarak bilgilendirildim. Telefonun yasal sahibi babam olduğu için babamın telefon numarasını verdim ve babama benden onay aldıklarını kendisinin de onaylaması gerektiği bilgisini verdim. Ancak geçen hafta telefonuma gelen bilgilendirme mesajıyla bu tarifede internet paketi olmadığını öğreniyorum hem de bu şekilde taahhüt yapılmış. Çağrı merkezini bu hususta aradım hatta telefon kayıtlarını dinleyebileceklerini söyledim. Ancak tarafıma kimse dönüş yapmadı. Tam 4 yıldır Vodafone hattı kullanıyorum ve bana büyük bir ayıp yapıldı.

Miray 1.049 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön