11 Eylül 2013 #2006662

Vodafone Çağrı Merkezine Bağlanmak Çok Zor!

10 Eylül itibariyle( dünden beri) Vodafone hattımdan net bağlantısı adı altında para kesilmekte. Zaten hesabımda 22 TL gibi bir para vardı. Dün de bugün de para kesilmiş. Yani harcamadan tüm kontörüm gitti. Lütfen internetle ilgili ne ayar varsa kapatır mısınız? Telefondan nete bağlanmak istemiyorum.


Ayrıca 542 çağrı merkezini de aradım, konuşmalar otomatik nedense hiç "canlı" bir yetkiliye denk gelemedik, derdimi anlatamadım sinirlenip telefonu kapattım. Yani gene boş yere gene kontörüm gitti. Sinirlendim ve boşa giden 20 küsür TL.

Yasemin 189 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında ücretlendirmenizde sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön