25 Nisan 2013 #1763655

Vodafone Çağrı Merkezinden Yanlış Yönlendirme!

Vodafone'nun uzun süredir müşterisiyim ve ufak tefek aksaklıklar dışında hiçbir problem yaşamamıştım. Ta ki bu paketi iptal etmek istememe kadar.
Deneme1: Çağrı merkezini aradım ve isteğimi belirttim, beni bekletip telefonu yüzüme kapattı, daha sonra da geri aranmadım.
Deneme2: Tekrar aradım. Bu sefer okuyamayan birine değil de, yanlış okuyan birisine denk geldim. O da Blackberry internet paketimin olmadığını iddia etti. Her ne kadar bu hizmeti kullanıyor ve bunu faturamda görsem da inandıramadım.
Deneme3: Online tarife değişikliği yaptım, sistemde bir hata olabilir diye ve tekrar aradım. Bu sefer de "BIS'iniz varmış ve iptal olmuş fakat bu ay 2 defa fatura ödeyeceksiniz" dendi.

Mehmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Nisan 2013

    Kesinlikle sorun var ve yasal işleme başvuragimi ve yarindan itibaren bu operatorden ayrilacagimi, herkesin bu operatorun ilgisiz ve yalan dolu oyunlarina gelmemesi konusunda uyaracagimi belirtmek isterim.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,541715****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön