15 Şubat 2013 #1633297

Vodafone Çağrı Merkezinden Verilen Yanlış Bilgi Neticesinde 500 TL Fatura Geldi!

Vodafone kayıtlı 050552**** ve 0505294**** nolu hatlarımız içi geçen sene 1 yıl taahhütle tarife seçiminde bulunduk. 28 Ocak 2013 saat sabah 11 dolaylarında vodafone müşteri hizmetlerinden aranarak 1 yıllık taahhüt süremizin 31 Ocak 2013 itibariyle dolduğu bu nedenle tarife değiştimememiz durumunda 1 Şubat 2013'ten itibaren bir sonraki ayın faturasının zamlı geleceği tarafımıza bildirildi.


Bu beyanı dikkate alarak yukarıda belirttiğimiz hatlarımızı 4 Şubat 2013 itibariyle başka bir GSM operatörüne taşıdık. Ancak Şubat ayında tarafımıza taahhüt süresi dolmadan geçiş yaptığımız için her iki hattımıza 250'şer Tl toplam 500 TL nin üzerinde fatura geldi. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Fatih 54 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Şubat 2013

    Vodafone tarafından arandık ve söz konusu müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmede bize yanlış yönlendirme yapılmadığı bildirildi. Sizlerden söz konusu telefon görüşmemizin kaydını göndermenizi istiyorum. Bu kayıtları bizim güvenliğimiz için tutuyor iseniz bunu bizimle paylaşarak memnuniyetimizi sağlayabiliirsiniz. Konuşmamızı kendimiz de tekrar dinlemek istiyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön