21 Ocak 2014 #2247813

Vodafone Çağrı Merkezinden Fatura Ödemek Sıkıntılı

Vodafone çağrı merkezinden kredi kartıyla ödeme yapmaya çalışmak tam bir kabus onca uğraştan sonra zorla faturanızı ödüyorsunuz ama hat borcundan dolayı kesilmiş bir fatura üzerine ikincisi çıkmış ve son ödeme tarihine 15 gün var. Daha ödeme yapmayı düşünmüyorsunuz. Hattın kesilmesine neden olan ilk fatura ödenecek bununla ilgili bir yönlendirme yok, hangisini ödemek istersiniz gibi, kredi kartınızdan alınan ödeme daha ödeme tarihi gelmeyen faturaya ilk fatura alınmıyor önce. Sonuç hattınız hala kesik Vodafone'un uyanıklığı ve hepsini birden bu şekilde tahsil etme çabası.

Nihal 42 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde mail adresinize kurumsal müşteri hizmetleri tarafından mail olarak biilgi verilmiştir.. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nihal29 Ocak 2014

  sorunumu hiç bir şekilde çözmediler üstelik üzerine daha büyük sıkıntılar yaşıyorum suan

 • Nihal22 Ocak 2014

  şikayetlerimle ilgili dönüşü vodafonenin burdan yazılı bir şekilde açıklama olarak yapmasını istiyorum telefonla arayıp bu konuda bir şey yapamıyoruz demek ve çokta gerekli bir açıklama getirememek sorunu çözmüyor

 • Nihal22 Ocak 2014

  hattımızla ilgili her konuda bize ulaşın deniliyor 542'yi arıyorum 25 dk hatta bekletiliyorum soracağım soru ödenmemiş kaç adet faturam var kredi kartıyla ödeme yaptığım faturaya ait bilgi mesaj olarak geliyor ki daha bu sorun çözülmeden... ama ne mümkün yine sistem yoğunluğu yine sistem hatası kurumsal m.h yoğun bireysele aktarılıyor yapacakları bir şey yok kurumsalla ilgili yetkiye sahip değiller biz sizi ararız arayın bekliyoruz. vodafone çağrı merkezi iyice bozulmuş çözüm sıfır

 • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön