09 Nisan 2013

Vodafone Çağrı Merkezindeki Çalışanların İlgisizliği!

Çağrı merkezini arıyorum telefonu yüzüme kapatıyorlar sonra tekrar arıyorum hattımı kapatmak istediğimi söylüyorum hayır kapatmayalım diyorlar sorununuzu gidermek için sizi ilgili birime aktarıyoruz diyor aktardığı bölüme benim giriş yetkim olmuyor ve hattan düşüyorum tekrar arıyorum hattımı kapatın diyorum.


06/04/2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz ancak bu tarihte saat 23:59 dan önce kapattırın ki yeni faturanıza yansımasın diyorlar o tarihte ve o saatten önce arıyorum hayır hattınızı kapatamayız iki gün beklemeniz lazım diyorlar. bu nasıl bir iştir ve hattımı aniden kapatıyor kullanıma bir kaç saat sonra yeniden açıyorlar. Ne yapmaya çalışıyorlar?

Soner 17 Okunma

Cevaplar

 • Soner11 Nisan 2013

  sabahın sekizinde aramışşınız size ulaşamadık diyorsunuz bu nasıl iş??

 • Soner11 Nisan 2013

  Sabahın 8 inde arıyorsunuz sonra ulaşamadık diyorsunuz. yani herşeyi işinize geldigi gibi yapıyorsunuz. mayıs dönemi faturam ne alaka onuda anlamadım? ben 6.04.2013 tarihinde hattımı kapattırdım dolayısı ile nisan dönemi faturamında gelmemesi lazım tabi bu normal olması gereken. ama siz eminimki onu ne yapar eder nisan dönemi faturasınıda yansıtırsınız.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.04.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. 541487xxxx numaralı hattınızda Mayıs dönemide ait toplu süre ücretinizin yansımaması için faturanıza müdahalede bulunulduğu bilgisini iletmek isteriz. Mayıs faturanıza cihaz kampanyanızın cayma bedelinin yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön