27 Ağustos 2013 #1977161

Vodafone Çağrı Merkezi Yanlış Bilgilendirdi!

12 ay taahhütlü bir tarife kullanıyordum. Taahhütün bitmesine 1 ay kala çağrı merkezinden arayıp bu tarifeniz bittiğinde 33 TL'ye her yöne 1000 dk bir tarifeyi kabul edip etmediğimi sordular, bende kabul ettim. Şu an yeni tarifeye geçtim fakat tarife değiştirdiğim için çift fatura ödemem gerekiyormuş.


Çağrı merkezini arayıp itiraz ettiğimde ses kayıtlarının dinleneceği ve benim çift fatura geleceği konusunda bilgilendirilip bilgilendirilmediğimi araştıracaklarını söylediler. 3 gün sonra sözde ses kayıtları dinlenmiş ve bilgilendirildiğim kanısına varılmış. Bir ay konuşup 2 fatura yani 80 TL ödeyeceğim. Mağduriyetimin çözümlenmesi istiyorum.

Serap 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön