16 Eylül 2013 #2014674

Vodafone Çağrı Merkezi Yanıt Vermiyor!

Tarife değişikliği yapmak için gündüz Vodafone müşteri hizmetlerini aradım (542). Tarife değişikliği bilgilerim kaydedilmiş olup, gece 12 sonrası aramamla birlikte yeni tarifeme geçiş yapılacağı tarafıma bildirildi.


Gece 12 sonrası 3 kez arayıp her bir aramamda 3- 4 dk boyunca beklememe rağmen; müşteri hizmetlerine aktarılacağı söylenip aktarma yapılmadı. Gecenin bu vaktinde sabrım sınanmış olup, Vodafone'la yoluma devam edeceğim konusunda beni kaygıya düşürmüştür.

Aylin 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydının incelendiği ve müşteri temsilcisi kaynaklı hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir. Siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir.Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Online self servisten hattınız ile ilgili işlem sağlayabileceğinizi belirtmek ister,http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php linki üzerinden talebiniz ile ilgili bize ulaşabileceğinizi aktarmak isteriz. Talebiniz ile ilgili bilgi aktarılması durumunda tarafınıza dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön