30 Ağustos 2013 #1983598

Vodafone Çağrı Merkezi Teklefonu Suratıma Kapatıyor!

Vodafone Esnaf Mini Paketi ile ilgili Vodafone cep merkezine bir taahhüt verdim. Bana 34 TL karşılığında 1500 dk. ve 3 ay boyunca da 12000 sms paketinin de ücretsiz olarak verileceği söylendi.
Bende sms paketim tanımlandı diye rahat rahat sms attım ay sonu geldiğinde 258,80 TL fatura yansıdı.


Bu faturanın attığım sms'ten dolayı yansıdığını ve cep merkezinin hatası yüzünden bu faturayı ödemek zorunda olduğum söylendi. Aynı zamanda ben her seferinde fatura ile ilgili müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlattığımda telefonu suratıma kapatıyorlar. Ya 05/09/2013 faturamın son ödeme tarihine kadar faturam tekrar düzeltilip yansıtılacak yada tüketici haklarına ve mahkemeye başvuracağım.

Ömür 85 Okunma

Cevaplar

 • Ömür'nin Teşekkür Mesajı17 Kasım 2013

  teşekkürler vodafone sorunum çözüldü.

 • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömür22 Eylül 2013

  sorunu çözmenize gerek kalmadı aveaya geçiş yaptım ve gayet memnunum çıkarılan fatura hakkındada en kısa süre içerisinde tüketici haklarına başvuracağım Sayın Vodafone

 • Ömür02 Eylül 2013

  Vodafone yi yaklaşık 14 aydır kullanıyorum. Çok memnunum sadece fatura olayını çözmelerini istiyorum

 • Ömür30 Ağustos 2013

  hep laf hep laf başka birşey yok

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön