11 Şubat 2014 #2288523

Vodafone Çağrı Merkezi Sorun Çözemiyor!

Vodafone online self servisten lira yükleyebilmek için illa bir kredi kartını oraya sabitlemek gerekiyor. Bu uygulamanın saçmalığı bir yana kredi kartımı değiştirmem gerektiğinde çağrı merkezini aramam gerekiyor. 3 kere ayrı ayrı arayıp müşteri temsilcileriyle görüştüm (dakikalarca müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyerek olan liramı da bitirdikten sonra).


1 . yaptığını söyledi girdim baktım yapamamış. 2. çok lakayt saygısız hatta telefonumun bozuk olduğunu iddia edecek kadar işinden uzak bir tavır sergileyip yine yapamadı. 3. de yaptığını söyledi yine olmadı.


Sonuç olarak kredi kartı bilgilerimi bari sıfırlamayı başardılar ama yeni bir kredi kartını hala kaydedemiyorum aramaktan usandım!

Kevser 48 Okunma

Cevaplar

 • Kevser17 Şubat 2014

  bana gelen mesajda sorunumun çözüme ulaştığı yazıyor. kontrol ettim çözüme ulaştığı falan yok sadece herşey başa dönmüş sorunda değişiklik yok.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kevser17 Şubat 2014

  iki hafta geçti üzerinden sürekli aranıp sorunun çözülüp çözülmediği soruluyor arayan bayanın konuşması yaklaşım şekli gayet güzel ama sorunum hala çözülemedi. bu kadar süredir nasıl çözelemez anlamıyorum.operatör değiştiricem vodafone daha kendi sistemini düzeltmekten aciz.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön