20 Ağustos 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Sistemi Yetersiz!

2 aydır çağrı ve abone merkezleri hatalarını düzeltemiyor. Yanlış seçtikleri tarife düzeltilemedi. Faturalarım yüksek geliyor. Ben aylık 2200 dakika 19 TL olan tarifeyi seçtim onlar 5oo dk 25 TL olan tarifeyi verdi. Şikayetlerim üzerine tarifeyi düzelttiler fakat fatura tutarı 25 TL üzerinden gönderiliyor.


Vodafone müşteri hizmetlerine şikayet ettiğimde sistem sizin şikayetinize geçmiş dönemlerde çözüm bulmuş başka sorun göremiyor denildi. Böyle bir cevap olamaz. Benim problemim hala devam etmektedir. Sizin nasıl bir teknolojiniz var. İşiniz gücünüz reklamlarla insanları yanıltmak.

Cihan 50 Okunma

Cevaplar

 • Cihan02 Eylül 2013

  hacı sizin kafanız mı güzel aynı cevabı gönderip duruyonuz bana :)

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543941****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Hesabını Bilen tarifesi ile kullanımınızın devam ettiği görülmüştür.Ücretlendirmenize yönelik faturanıza yansıyan ek bir ücretlendirme mevcut değildir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cihan20 Ağustos 2013

  eğer abone merkezi çalışanınız benim işlemimi yaparken gözü başka işlerde olmasaydı ben bu kadar uğraşmak zorunda kalmıcaktım. müşteri hizmetleri abone merkezini gidin, abone merkezide müşteri hizmetlerini arayın diyor. çocuk oyuncağımı bu dalgamı geçiyrsunuz.bilgi beceri ve yeteneğiniz yoksa yapayın bu işi

 • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön