19 Mart 2013 #1695112

Vodafone Çağrı Merkezi Sistem Güncellemesi!

Ne zaman Vodafone çağrı merkezini arasak sorunumuzu çözmek yerine sorun üstüne sorun çıkaran bir müşteri temsilcisi ile karşılaşıyoruz ya işlemi anlamıyor ya dinlemiyor yada kapatıveriyor çağrıyı keyfince.Oysa biz bağlanmak için hatta beklemiştik o kadar yada işlemi yapamayacağını söylüyor neden dediğimizde sistemde güncelleme olduğu söyleniyor ne zaman bitecek Vodafone çağrı merkezinin güncellemesi.


Bu kadar kurumsal bir firma bizlerle buluşan ön yüz olan temsilcilerini daha dikkatli seçmeli diye düşünüyorum.Çağrı merkezinden istediğimiz tek işlem faturalarımızın mail adresimize gelmesiydi ama 2 müşteri temsilcisi de bunu yapamadı.Yaptığını söyledi bekletti ve mail adresi doğru bile kaydedemedi.

Özlem 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.Yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön