30 Nisan 2013 #1770596

Vodafone Çağrı Merkezi Şikayetimi Değerlendirmedi!

Vodafone GSM operatörüm aracılığı ile aldığımız tabletimize birkaç aydır 40,00 TL fazla fatura gelmesinden dolayı çağrı merkezini aradım.FLYCELL adında bir firmadan kaynaklandığı söylendi.Firmayı aradığımda ise bilgim dışında abonelik başlangıcı yapılmış ve 22 Eylül 2012 tarihinden itibaren ücretlendirilmiş.


Tekrar 29.04.2013 tarihinde 17:30 da Vodafone Çağrı Merkezini aradım ve faturamı Vodafone firmasına güvenerek ödediğimi ve bu firmanın kalitesi nedeniyle seçtiğimi ve en azından bilgim dışındaki işlemlerden bilgilendirilmem gerektiğini söyledim. Şikayetimi kayıt altına almalarını istedim.Ancak müşteri temsilcisi böyle bir şikayet konusu yok kayıt alamam dedi. Bir müşteri olarak mağdurum.

Rahmi 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalenin sağlandığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön