12 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Şikayetimi Anlamadı!

Faturalı hattımı faturasız cep kazan tarifesine taşıdım. Bu süreçte ilk Vodafone müşteri temsilcinin yanlış tarife seçeneği seçtiğinden ilk ay kampanyadan yararlanmam yoğun çağrı merkezi trafiğimle oldu. Ve şimdi, ay dolduğu için 4 Eylül'de 30 TL yükleme yaptım. Tarifem kapsamında 500 dk 500 sms ve 500 mb gelmiş olmasına rağmen 1000 dk gelmedi.


Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmelerde hepsinin kaydına bakılabilir. Benim kimlik doğrulamamı yapmaktan şikayetimi anlayamadılar. Halen bana 16 Ağustos sistemde görünüyor diyorlar. Vodafone'dan gelen mesaj duruyor. Nasıl bir sistem kullanıyorlar anlamıyorum işlerine geleni mi kayda alıyor? Bunun yanında çağrı merkezi elemanları bilgisiz.

Burcu 28 Okunma

Cevaplar

  • Burcu02 Ekim 2013

    evet kampanyalar hakkında bilgim var benim dile getirmek istediğim kampanyanın bir kısmı bana geliyorki yukleme yapmış olduğumu gosterır. fakat hediye dakikalarım gelmedi. müşteri hizmetleriniz bunun yanıtını bulamıyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 1 AYLIK KOMPLE 500 internet, saniye ve sms haklarınızın 04.09.2013 tarihinde yüklenmiş olduğu görüntülenmekte olup sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Cep kazan tarifesinin promosyonu için 25 TL yükleme yapmanız gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. 25 TL ve üzeri 1000 dakika Bedava, 26 yaş altı gençler 25 TL ve üzeri 2000 dakika Bedava kazanım saglamakta oldukları bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön