20 Temmuz 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Sabrımızı Ölçüyor!

31 Mayıs'ta Vodafone bayinden aldığım Samsung S4 başıma bela oldu. Vodafone'nun kendi bayisi bana 200TL'lik aksesuar paketinin bitmiş olabileceğini boşvermemi söyledi. Ben de boşverdim. Fakat 21 Haziran'da hala TV'lerde ''Vodafone S4'ü getirirse böyle getirir 200TL'lik aksesuar paketi bedava'' reklamını duyunca başladığım çağrı merkezi 542 aramalarım gitgide faciaya dönüşüyor.


Dün geceden beri 15 kez aradım. Yüze telefon kapatmalar (hat kesildi diyorlar) yanlış eksik bilgilendirmeler havada uçuşuyor. Çağrı merkezi insanın sabrını ölçen bir makine gibi çalışıyor. Dünden beri 15 görüşme yaptım çünkü ve hepsi birbirinden kötü!

Sibel 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.07.2013 tarihinde Vodafone cep merkezi tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön