25 Şubat 2013 #1652051

Vodafone Çağrı Merkezi Personeli Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

Adıma kayıtlı olan, fakat 13 yaşındaki kızımın kullandığı faturasız hattımın sınırını aşmayan freezone faturalı hatta çevirmek istediğimde ; 1) Kızımın Vodafone kayıtlarında benim nüfusum da gözükmediğini öğrendim 2) Kızıma(yaş 13) hattımı devredebileceğimi öğrendim 3) Nüfus müdürlüğünden nüfus örneği istediler 4) İstersem kızıma başka bir numara alabileceğim söylendi. 5) Muhtardan adres örneği istediler (ev kiralayacaklar sanırım)6) Bunları bana söylemek için 8 dakika hatta beklettiler. . .


Bunların neticesinde öğrendim ki ; uğradığım 2 Vodafone merkezi çalışanları , Vodafone çağrı merkezi yetkililerine nazaran daha bilgili ve çözüme odaklılar. Eğitim şart . . . .

Selim 30 Okunma

Cevaplar

  • Selim26 Şubat 2013

    Şikayetim cevaplanmış . . . . . . . . . :)) Öncelikle şikayet yazımı nasıl okudunuz ? ne anladınız bir bakalım :) ben yazmışım ; "Adıma kayıtlı olan, fakat 13 yaşındaki kızımın kullandığı faturasız hattımın sınırını aşmayan freezone faturalı hatta çevirmek istediğimde" , siz cevaplamışsınız ; "belirtmiş olduğunuz tarifenin Vodfone Faturasız, yeni hat tesisi ve Mobil Numara Taşınabilirliği kapsamında geçiş talep eden aboneler için kullanılan "Faturayı Aşmayan" tarife olduğu anlaşılmıştır. Söz konusu tarife mevcut faturalı abonelikler için geçişe kapalı olduğunudan işlem sağlanamadığını belirtmek isteriz." , sitenizde yazan şartlar kısmında ise ;"Vodafone'un mevcut faturasız tarifelerinden geçişe açıktır" ibaresi mevcut dur. şikayetimi dil bilgisi kurallarına haiz bir yetkiliniz okusun lütfen. 542 destek hattını aradım. cepmerkezlerinizdeki temsilcilerinizin bilgisinden istifade ederek sorunuma çözüm cihetinize gitmenizi tavsiye etmeme müsaade buyurun bu arada . . .

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, belirtmiş olduğunuz tarifenin Vodfone Faturasız, yeni hat tesisi ve Mobil Numara Taşınabilirliği kapsamında geçiş talep eden aboneler için kullanılan "Faturayı Aşmayan" tarife olduğu anlaşılmıştır. Söz konusu tarife mevcut faturalı abonelikler için geçişe kapalı olduğunudan işlem sağlanamadığını belirtmek isteriz. Müşteri hizmetlerinde sorun yaşanan görüşmeye ait çağrıların dinlenebilmesi için, tarih, saat ve müşteri hizmetlerini aramak için hangi numaradan çağrı başlattığınıza ait bilgileri iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön