23 Eylül 2013 #2026352

Vodafone Çağrı Merkezi Her Aramada Farklı Bilgi Veriyor!

Kullanmakta olduğum telefonu değiştikten sonra şebeke sorunu yaşadım.Cep shopa gittim. Sim kart değiştirmeyi önerdiler.Sorun çözülmedi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.Cep shopa gitmem gerektiğini,orada ayarlama yapacaklarını söylediler. Gittikten sonra cepshop ne yapacağını bilmez ise oradan aramamı söyledi.Tarif edebilirlermiş.


Gittim ama cep shop böyle bir şey yok dedi. Müşteri temsilcisini aradım. O da yok dedi. Bir daha aradım. Bu sefer farklı biri var dedi. Daha sonra şahsi telefonumdan ile cepshop görevlisi kavga ettiler. Sonuç alamadım. Shoptan çıktım. Bir kez daha aradım biz yaparız cep shopa gitmenize gerek yoktu dedi ve farklı bir cihazdan aramamı söyledi. Aradım,çıkan müşteri temsilcisi böyle bir şey yok dedi. Sonda pes ettim.

Ali 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili yakın tarih aralığında müşteri hizmetleri araması tespit edilemediğinden hata tesbiti yapılamamıştır.Müşteri hizmetlerini aradığınız numara farklı ise numara bilgisi,tarih ve saat belirtilerek tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön