11 Eylül 2013
Yorum Yap
#2005749

Vodafone Çağrı Merkezi Hakkımızı Aramaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

Daha öncede yazdığım gibi fixmobi.com adlı bir servis bana kullanmadığım bir üye oldunuz mesajı göndererek paramı alıyor. Arayıp sorunumu çözün dediğimde Vodafone çağrı merkezi sorumluları siz onaylamadığınız bir hizmeti verdilerse onları arayın diye bir numara veriyorlar ve dakika ücreti 1, 35 krş olan bir servisi aramaya zorluyorlar.


En az 15 dk görüşmenin süreceğini hesap edersek neyse deyip faturaya ekledikleri farktan vazgeçmemizi bekleyip insanları mağdur etmeye yönelik çalışma yapıyorlar. Sözleşmem bu ay bitiyor bir daha Vodafone mu asla!


Çağrı merkezine daha önce bırakmış olduğum şikayetler içinde herhangi bir çözüm veya dönüş gerçekleşmedi.

Ceren 50 Okunma

Cevaplar

 • Ceren04 Ekim 2013

  neredeyse otomatik spam mesajı gibi cevaplar yazıyorlar ama sorun çözümü veya konuyla ilgilenmek gibi bir durum kesinlikle yok

 • Ceren04 Ekim 2013

  Eee hani daha ne zaman dönecekler burada yazdıklarımın hiç birisi için bir kere bile bana dönüp cevap verilmedi sadece burdan yazdıkları standart mesajlar titizlikle incelenecektir falan diye hani kim inceliyor ve bana dönüş niye hiç olmuyor bırakın bu oyunları

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler