14 Şubat 2014 #2293909

Vodafone Çağrı Merkezi Dalga Geçti!

1 yıldır Vodafone faturalı hat kullanıcısıydım. Eyüp'e taşındıktan sonra çekmemeye başladı.Evet İstanbul/Eyüp'te Vodafone çekmiyor. Taahhüdün bitmesinden sonra hattımı taşıdım o da ne 162 tl fatura. Müşteri hizmetlerini aradım, karşıma çıkan bayan bakın burası çok önemli hiçbir ters kelime bile kullanmadığım halde bu şekilde konuşursanız görüşmeyi sonlandıracağım dedi. Derdimi anlatıyorum ben dediğine bak ne dedim de böyle diyorsun dedim olsun ben uyarıyım dedi. Hizmete bak yetkilisini istedim vermedi. Sonra aktarıyorum dedi tam 5 dakika telefonun çalma sesini dinledim kimse açmadı.

Hayri 49 Okunma

Cevaplar

 • Hayri09 Mart 2014

  Baktım olucak gibi değil 162 yi ödedim kurtuldum bir eski sevgilimden birde vodafonedan ayrıldığım için çok mutluyum.

 • Hayri20 Şubat 2014

  Tekrar arayacağız dediler aramadılar

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-18 16:42:42 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz . Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön