24 Ağustos 2013 #1972900

Vodafone Çağrı Merkezi Çözüm Üretmiyor!

Vodafone'dan toplam 8 adet hat kullanmaktayım. Son dönemde inanılmaz kötü olaylar yaşamaktayım. Önce iletişim bilgilerim rızam dışında paylaşıldı. Sonra 100 dakika konuşma ve SMS paketi içeren bir hattıma ait paketten SMS paketi hiçbir bilgi verilmeden çıkarıldı.


Sözüm ona 3 ay hediye vermek için bu işlem yapılmış. Üç ay sonrasında hiçbir bilgi verilmeden hediye SMS bitti diye 500 TL tutarlı ilave fatura çıkartıldı. Bu sorunu çözmek için Vodafone'u aradım ve müşteri temsilcisine zor bela ulaşabildim.


Benimle görüşen 07003*** sicil numaralı yetkili daha önce yapmış olduğum BTK şikayetimi ekranda gördüğü için bu konuyu da BTK'ya iletin onlar çözsün gibi saygı ötesi yanıt verdi.

Ebru 39 Okunma

Cevaplar

  • Ebru24 Ağustos 2013

    Verilen yanıtta 3 fatura dönemi hediye edildiğine dair gönderdiğiniz SMS den bahsediliyor. Sorun burada değildir. Ben zaten bir SMS paketi aboneliği ile uzun süredir devam ediyorum. Eğer hediye var ise önce hediye kullanılır sonra paket kullanılır. Bana hediye SMS paketiniz başladı diye SMS gelince rahatsız olup önlem almamı gerektiren bir durum var mı? Asıl soru şu ;Benim bir yıl boyunca var olan SMS paketimi taahhüt paketim bir yıl uzatıldığında kim neden iptal etti ve hediye paketim bittiği ve artık üstelik fahiş tutardan fatura edileceğinden ben nasıl haberdar olacağım?. Bana verdiğiniz yazılı yanıtta 13.05.2013 de yeniden taahhüt verdiğimi ve hediye paketim başladığını bildirdiniz. bu tarihten itibaren 3 ay 13.08.2013 tarihinde biter. Oysa siz beni 20.08.2013 tarihinde aradınız ve 500 TL ara fatura olduğundan bahsettiniz. Yani sadece 6 günde varsayalım benim var olan SMS paketimi de keyfinize göre iptal ettiniz kabul kaç SMS atıldı da 500 TL yaptı? Ayrıca 500 TL oluncaya kadar BTK yönetmeliklerine göre bildirimde bulunmanız yasal bir zorunluluk değil mi?

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,544326****numaralı hattınız için kullanımlarınız faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Güncel olarak sms kullanımınızdan kaynaklı ara fatura oluşturulduğu tespit edilmiştir.Hattınıza tanımlanan sms için,bilgilendirme sms'inde 3 fatura döneminde geçerli olduğu bilgisi sms ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. Tarafınıza gönderilen bilgilendirme sms'i ekte belirtilmiştir.DEGERLI IS ORTAGIMIZ, HER YONE MAKSI SMS PAKETI 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK HATTINIZA TANIMLANMISTIR. 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK VODAFONE ICI 10.000 SMS, DIGER YONLERE 2.000 SMS GONDEREBILIRSINIZ. Dönem faturanız sistemlerimize yansıdıktan sonra Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak faturanıza yönelik bilgi alabilirsiniz.Müşteri Hizmetlerimiz ile ilgili yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, Müşteri Hizmetlerimiz ile yapılan görüşme kayıtlarınız değerlendirilerek hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön