16 Mayıs 2013 #1802630

Vodafone Çağrı Merkezi Çözüm Üretmiyor!

Bugün (16. 05. 2013) sabahtan beri müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Yapacakları iş sadece tarife değişikliği. defalarca aradım. Hatta bekletilmekten bunaldım. Bir de reklam yapıyorlar. Siz beklemeyin biz sizi ararız diye. 4 kez üst üste aramama rağmen bir kez bile dönüş yapılmadı. Sabah 11 den 16. 00 ya kadar defalarca aradım ancak bana dönüş yapan olmadı. Tek söyledikleri "hatta bekleyin. " işimiz gücümüz var.


Sizi mi eğlendireceğiz hatta. Vodafone çağrı merkezinden şikayetçiyim. Yanlış beyanda bulunmaktan ( siz beklemeyin biz sizi ararız ) ı ve işlemimi gerçekleştiremediklerinden dolayı kendilerinden şikayetçiyim.

Çağatay 136 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay28 Haziran 2013

    müşteri hizmetleri malesef çok yavaş çalışıyor.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543502****numaralı hattınız için Cep Kamu Midi tarifesine geçiş işlemleriniz 16.05.2013 tarihinde geçerli olucak şekilde değiştirilmiştir.Kampanya katılımınız için Vodafone Cep Merkezlerimizden işlem sağlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön