17 Eylül 2013 #2015989

Vodafone Çağrı Merkezi Çok İlgisiz!

Vodafone borcum olduğuna dair avukatlık bürosundan aradıklarını söyleyerek borç bilgisi hesap numarası ve eğer yarına kadar ödeme yapmaz isem yasal işlem yapacaklarına dair bir hukuk bürosundan arandım. Görüşmeye güvenemediğim için Vodafone çağrı merkezini aradım ama adıma bir avukat atanmadığını ilettiler.


Vodafone adına arayan bir avukat olduğunu söyleyen biri var ama Vodafone bilmiyor. Çağrılar da kayıt altında kendilerine bu konuyu araştırıp 15:00 kadar dönmelerini ilettim. Dönmediler. Bu saatten sonra herhangi bir yükümlülüğü kabul etmiyorum. Ayrıca temsilciye ısrarla ilgili biriyle görüşmek istediğimi iletmeme rağmen sürekli aynı şeyleri tekrarladı.

Fatma 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında ödeme işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön