04 Mayıs 2013 #1778767

Vodafone Çağrı Engelleme Yapılmıyor!

Benim üzerime kayıtlı olan Vodafone hatlı telefonum dolandırıcı olması muhtemel birisi tarafından taciz ediliyor. Abuk subuk mesajlar gönderiyor ve arıyor. Ben bu mesajlara ve çağrılara cevap vermiyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda şebeke üzerinden çağrı ve mesaj engelleme hizmetinin olmadığını ve bunun BTK nın kararı olduğunu ifade etti.


Çağrı engellemenin telefonun desteklemesi halinde gerçekleşebileceğini ifade ettiler. İşim veya özel yaşamım gereği (diyelim ki yoğun bakımda bir hastam olsa)telefonu açık bırakmak zorunda olsam aynı zamanda sapığın biri beni çağrı veya mesaj atarak sabaha kadar rahatsız etse bu nasıl müşteri memnuniyeti oluyor. Vodafone bunu gözden geçirmeli.

Hasan 187 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili çağrı engelleme işlemini cihazınızın menüsü üzerinden “ Çağrı Engelleme “ bülümünden yapabileceği gibi, telefonun ekranindan * KISITLAMA TIPI * SIFRE # girilip arama tusuna basilarak islem yapabileceğini belirtmek isteriz. Ancak belirtilen işlem ile gelen tüm çağrıların engelleneceği bilgisini paylaşmak isteriz. Tek bir numara için engelleme özelliği sadece bazı cihaz menülerinde mevcut olup, operatörünüzün desteklediği bir özellik değildir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön