22 Nisan 2013 #1755784

Vodafone Bursa'nın Merkezinde Telefon Çekmiyor!

Vodafone müşteri hizmetlerini defalarca arayıp bildirmeme ve ayrıca tüm site sakinlerinin bildirmesine rağmen telefonlarımız çekmiyor. pencerenin kenarında konuşmaktan yorulduk. Ben ne köyde ne kasabada nede şehre uzak bir yerde yaşıyorum ben Bursa nın merkezinde şehrin içinde yaşamam rağmen cep telefonum çekmiyor. bu konuyu defalarca aradım ilettim ama yaklaşık 1 yıldır hiçbir gelişme olmadı.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2015

    Çözüldü teşekkürler

  • Mehmet25 Nisan 2013

    Koordinat bilgisi : 40.234163,28.996044 -Açık Adres : : 1. Çeşme Sokak (Çeşme Sk.) Bağlarbaşı Mh., 16000 Bursa, Türkiye 118 m K (Googlede görünen adres ) -Mevcut olan sinyal seviyesi - 1 yada hiç yok denecek kadar az -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı : 1 yıldır ve komşularım bu problemin yıllardır olduğunu söylüyor. -Problemin yaşandığı saat aralığı : 24 saat boyunca aynı Lütfen bu problemi çözün artık tüm site sakinleri olarak aynı problemi yaşıyoruz. Daha öncede talep ettim teknik ekip gönderip yerinde tespit yaptırabilirseniz sorunu daha iyi çözümleyebilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön