12 Eylül 2013 #2008726

Vodafone Bulunduğumuz Bölgede Çekmiyor!

Irmaksirti köyü Katırağzı Mah. oturuyorum ve bulunduğum yerde telefon hiç çekmiyor. 3G hiç yok 2G ise tek çubuk çekmekte. Vodafone'a kaç kez şikayette bulunduk fakat halen sorun devam ediyor, bizi oyalamak için boş konuşuyorlar.


İlk şikayetim üzerinden 1 sene geçti. Aynı şekilde Ulaş, Kababürük, Taşköprü, Tilkili, Hamzalı, Taşdemir bana yakın çevredeki köylerde de aynı şekilde çekmiyor. Bu bölgeler birbirine bağlı yakın şekilde. Bu bölgeler arasına kesinlikle baz istasyonu gerekiyor, o zaman çekim kalitesini görelim.

Tarık 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,bu yılın yatırımında bölgede kurulması planlanan yeni bir baz istasyonu bulunmadığını,değerlendirilmesi için teknik birimlerce değerlendirmeye alındığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön