03 Şubat 2014 #2272331

Vodafone BTK Kurumu Kararlarını Hiçe Sayıyor

BTK kararı doğrultusunda vefat eden abonenin hattını iptal etmek için yakınları tarafından ölüm belgesinin sunulması yeterli olmasına karşın Vodafone ısrarla veraset ilamı istemekte, basit bir hat kapatma işlemi için acılı insanları mahkeme kapılarına göndermekte ve eziyet etmektedir. Bu kurumu hukuka uygun ve insaflı olmaya davet ediyorum. Biz düzgün vatandaş olarak 300 tl fatura borçlarını yakınları olarak ödedik mahkemelerde uğraşmak isteseydik reddi miras yapar kurum borçlarını da ödemezdik.


İyi vatandaş olmanın karşılığında adeta cezalandırılarak hattı iptal etmeyip üstelik sürekli otomatik fatura yansıtıyorlar. Lütfen bu insafsız ve çağ dışı uygulamaya bir son verip hattı iptal ediniz.

İlkay 740 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup 21.02.2014 tarihinde saat 16:39 da ve 21.02.2014 tarihin de saat 16:41 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • İlkay06 Şubat 2014

    Müşteri hizmetleri arayarak gerekli inceleme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır denilmiş ancak hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.BTK bölge müdürlüğüne kurum hakkında şikayet dilekçesi verilmiştir. Üst kurul olarak kuruma ceza kesileceği ve mağduriyetin giderileceği belirtilmiştir.Vodafone hukuk tanımaz ve kanunları hiçe sayan tavrını değiştirerek abonelerini mağdur etmekten vazgeçmelidir.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön