Vodafone Bozuk Sim Kart

Hatice Hatice5 gün önce

İnternetten Vodafone'a hat taşımak için başvuruda bulundum. Aynı gün içinde sim kartı getirdiler. Hat Vodafone taşınacağı tarihte sim kartı taktım ancak sim kart yok diyor. Başka telefonlarda denedim sim kart tanınmıyor. Müşteri hizmetlerini aradım önce bayiye gidip eşleştirme yapmam gerektiği söylendi bayiye gittiğimde internetten işlem yaptığım için bir şey yapamayacaklarını 30 lira karşılığında yeni sim kart verebileceklerini söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bana farklı numara verdiler (085*************4809542) buradan sim kart talebinde bulunmam gerektiğini söylediler. Aradım müzik dinletildi kesinlikle telefona cevap verilmedi. Bu olay 2 kere tekrarlandı. Sabah 6.22de açılacağını söylenen hattım sim kart yüzünden akşam 18e kadar açılmadı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım şikayet mesajımı aldı ve merkeze iletti. Geri bildirimin 48 saat-1 hafta içinde olacağı söylendi. Bu dönüşten 3-4 gün sonra da yeni sim kart göndereceklerini söylediler. Yani 10 gün simkartsız kalacakmışım. Vodafone'a hat taşımak pişmanlıktır. Daha ilk günden böyle yapıyorlarsa 1 yıllık taahhüt döneminde neler olur bilmem.

Cevaplar

profile-icon Hatice 4 gün önce

İnternetten başvurularda kampanya olarak cayma bedeli iptal oluyor dediler. Yazacaktım

profile-icon Hatice 4 gün önce

Müşteri hizmetlerine yarım saat sonra ulaşabildim. Neden cayma bedelim olduğunu sorunca internetten başvurularda kampanya olarak cayma bedeli oluyor dediler. Ben de internetten başvurdum dediğimde ancak o şekilde kampanya tanımlamamışlar, dilekçe yazıp Vodafone'a iletmeniz gerekiyor dediler. Yani anlayacağınız her işlemleri ayrı bir hata. 2 günde yıprandım.

profile-icon Hatice 4 gün önce

Süper uyumlu tarife ilk 3 ay 29 lira, sonraki 12 ay 33 liraydı. Ancak Vodafone Yanımda uygulamasında böyle görünüyor. Üstelik ilk 3 ay cayma bedeli yoktu ve cayma bedeli görünüyor. Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor şimdi de. Artık yeter

profile-icon Hatice 4 gün önce

Hat eşimin üzerine. Telefon numaramın değişmesini istemediğim için yeni bir hat almadım. Öğretmenim ve öğrencilerime uzaktan eğitim yapıyorum. Tüm eğitim işlerini telefon üzerinden sağladığım için 10 gün bekleyemem. Bu nedenle Vodafone bayisinden yeni sim kart aldım 30 TL'ye ve numaramı tanımlattım. Bozuk sim kart gönderilmesi ve mağdur edilmesi durumundan bir an önce hatalarının telafi edilmesini istiyorum. Ayrıca bu 30 TL'nin bana bir aylık fatura yansıtılmamasıyla ödenmesini istiyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Göksel 2 gün önce  

  Vodafone a taşıdığım hattımı 16. Günde hala açamadılar. Vodafone pişmanlıktır.

  • 1Destekçi
   Ali
 • profile-icon İlhan 3 gün önce  

  Aynı durum 543 ****1199 numaralı hattım için yapıldı 65 yaş üstü olduğum için dışarı çıkamıyorum bayramda Vodafone bizi yalnız bıraktırdı hakkımı helal etmiyorum yazıklar olsun böyle kurumsal firmaya

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler