30 Ocak 2014 #2265594

Vodafone Boşu Boşuna Çift Fatura Ödetti!

Vodafone Cep Avantaj midi paketi kullanıyordum. Paketin taahhüt süresi bittiğinde kamu tarifesine geçmek istiyordum. Tarife bitmeden çağrı merkezini aradım bayiye gitmem gerektiği söylendi. Bulunduğum ilçede ve yakın ilçelerde bayi olmaması nedeniyle Diyarbakır il merkezine 130 km yol gittim. Bayiden işlem yaptırmaya çalıştığımda olmaz taahhüt süren bitince gel dediler.


Bu defa süre bittiğinde yeni fatura dönemi olduğu gerekçesiyle kullanmasam bile bir aylık fatura çıkar dediler. Daha sonra il merkezine bir daha gittim tarifeyi değiştirdim ama ay sonunda çift fatura geldi. Daha önceki yıl tarife değişikliğini telefonla yaptım sıkıntı olmadı. Boşu boşuna birde 130 km'den 2 defa git gel 520 km yol.

Ömer 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-04 15:26:07 , 2014-02-05 11:16:41 ve 2014-02-12 11:12:50 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ömer02 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, her zaman size en kısa sürede dönüş yapılacaktır deniliyor ve dönüş yapılmıyor. Ayrıca internet sayfanızın bize ulaşın bölümünden ve 542 den defalarca aradım ama hiç bir suretle tarafıma 3 aydan fazla oldu dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön