11 Eylül 2013 #2007079

Vodafone Boşanma Belgesi İstedi!

09/10/2013 saat öğlen 12 civarı Sarıyer Vodafone şubenize gidip, kontörlü hattımı sabit hatta çevirmek istedim. Ben kamu çalışanıyım kamu kartımı ve nüfus kağıdımı verdim. Yeni boşandığım için kamu kartımda soy ismim K.... kimliğimde ise G.... ama diğer her şey aynı . En önemlisi TC. numaraları aynı, aile sıra no, baba adı, anne adı, doğum yeri, doğum tarihi....


Çalışan bayan aradı ve benim boşanma kağıdımı getirmemi istedi. Bu nasıl bir ayıptıır altı üstü kendi kontörlümü sabit hatta çevireceğim ne demek boşanma kağıdı ya kaybettiysem adliyeye mi yollayacaksınız beni. Ben Tarabya üstünde oturuyorum evde bile olsa oraya gidip gelmem lazım ki benden böyle bir şey istemeniz doğru değil.

Fahriye 163 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Belirtilen numara Vodafone 'a ait bir numara olmaması sebebi ile detaylı inceleme yapılamamış olup, evraklarda soy isim farklılığında nedenini gösterir evlilik cüzdanı veya boşanma ilamı gibi evrak talep edlmekte olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön