17 Haziran 2013

Vodafone Borcum Varmış!

Devlet memuruyum yerim ve adresim belli. Bana ait Telsim hattım vardı. 2003 yılında kapadım. fakat ödenmemiş borcum bulunuyormuş. Bana herhangi bir ihtar gelmedi. Tam 10 yıl dolmak üzereyken şimdi cep telefonum aracılığı ile ihtar geldi icralık olduğum ve ödeme yapmam gerektiği ile ilgili. Bana neden bu zamana kadar ihtar gelmedi?

Baki 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön