18 Aralık 2013

Vodafone Borcum Olmamasına Rağmen Kara Listeye Almış!

Borcum olmamasına rağmen kara/gri listedesiniz denmekte.Aylık ortalama 130 lira fatura ödüyorum ve tarife değiştiremiyorum.Bunun nedenini de en geç 24 saat 72 saat içinde çözeceğiz diye diye oyalıyorlar.Net paketi bile alamıyorum ve her gün en az 10 lira net yüzünden faturama yansıtıyorlar.


Sürekli bir oyalama ve ben oyalandıkça bana fazla gelen faturalar.Tarife değiştirememek ne demek bunu anlamıyorum.Ortada sözleşme ve kontrat da yok.Maillere telefonlara hep aynı oyalayıcı ve dalga geçer gibi gelen aynı cevaplar.Ben kontratımı iptal ettim 500 lira ceza ödemeyi bile göze aldım düşünün artık.Vodafone'dan şikayetçiyim.

İsmail 188 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, aynı konulu mailinize istinaden,tarafınıza 20.12.2013 tarihinde bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İsmail18 Aralık 2013

    her mail atışımda aynı cevap.Umarım buna da 15 gün sonra dönmezsiniz

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön