11 Eylül 2013 #2006559

Vodafone Borcum Konusunda Bilgilendirmedi!

Müşteri hizmetlerine faturamın masaj olarak bildirilmesini istemiştim mesaj olarak geliyordu. Daha sonra başka hatta geçmeye kara verdim ve bir Vodafone bayisine gidip hattıma ait borç var mı diye sordum bütün borçlarımı ödedim yaklaşık 180 TL kadar, hattımı başka operatöre taşıyabileceklerimi söylediler ve ben de taşıdım.


3-5 ay sonra tekrar Vodafone'a geçmek istedim ama Vodafone borcum olduğunu söylediler. Ben bütün borçlarımı ödedim ayrıca bana borç ile ilgili bilgi verilmedi dedim. Mesaj olarak bildirin demiştim çünkü. Borcu yine de ödemek istedim ama borç icralık olduğunu ve avukatlarla görüşmem gerektiğini söylediler ama Vodafone 2 günde bir mesaj atıyor kampanyalar hakkında.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Eylül 2013

    benim sorduklarımın yanıtları bunlar değil bana neden haber verilmeden borç çıkartıldı madem fatura var neden vodafonadakiler borcunuz kalmadı geçebilirsiniz dedi. ses kayıtlarınızda faturamın mesaj olarak bıldırılmesi gerektiğini özellikle belirtmiştim. dava açtığınıza dahıl bilgi bile verilmedi tarafıma tebligat geldiğinde itiraz edeceğimi bildirmek isterim.

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542310xxxx numaralı hattınızın kesim tarihinin her ayın 6. günü olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz. 2012-10-15 -2012-11-15 fatura dönemi tarihi içerisinde olan 2012-11-10 tarihinde farklı operatöre geçiş yaptığınız görüntülenmiştir. Çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön