24 Eylül 2014

Vodafone Borç Çıkardı!

2011 yılında Vodafone faturalı hat ve cihaz aldım. Daha sonra Vodafone bayisinin beni kandırdığını öğrenince iptal ettim ve 2-3 adet fatura çıkardınız bana, ben tüm faturalarımı ödedim ve müşteri hizmetlerini arayınca borcunuz yoktur diye teyit ettirdim.

Aradan 2 yıl geçiyor, bu sabah beni avukatınız arıyor ve 2 yıl önce kullandığınız Vodafone faturalı hattının ödenmemiş faturası ve cezası bulunuyor dediler. Müşteri hizmetleri birbirinden farklı yanıtlar veriyor. Eğer ulaşıp bu sorunu çözmezseniz yemin ederim hakkımı gerek sosyal medya gücü ile gerek bu güzel web sitesi gerekse, hukuki yollardan arayacağım ve birde yeni çıkan tüketici hakları yasasına göre bu talep etmeniz bir hayli komik.

Mahsun 138 Okunma

Cevaplar

  • Mahsun30 Eylül 2014

    bu kadar zaman oldu bir arama tenezzülünde bile bulunmadı. Sayın çok büyük Vodafone A.Ş. hep standart mesajlar hep standart sözler, çözüm ise 0.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön