04 Mayıs 2013 #1777837

Vodafone Borç Bildirgesi Geç Geldi!

2007 yılından Vodafone a kalan borcum varmış bana hiç ödeme belgesi gelmedi 2012 yılında bana ilhan hukuk bürosundan aranarak 2007 yılından borcum olduğu faizleriyle beraber 172 tl borcum olduğumu söylediler bende inanmadım aradım 2007 yılından kalan borcum olduğunu söylediler ne kadar borcum olduğunu söylemediler borcun görünmediğini bende inanmadım vodafone dan herhangi tebligat veya mesaj gelmedi 2007 kapattığım ve kontörlüye çevirdiğim tel. mesaj gelmedi borcun olduğuna dair en son bir ay önce ilhan huk. büro. aradı borcunuz 376. 00 tl olduğunu söylediler bende parayı yatırdım sistemde 2. 90 kuruş borcum var olduğun göster. Borcumu veremiyorum.

Kemal 63 Okunma

Cevaplar

  • Kemal07 Mayıs 2013

    bu telefon benim değil bir arkadaşımın bu moyu hala kullanıyor o numatraya dönüş yapabilirsiniz sayın vodafone yetkilileri

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın K***** K****** İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön