02 Ocak 2015

Vodafone Bodrum Merkezde Çekmiyor!

Son 1 aydır sürekli olarak telefonum açık olmasına rağmen arayan kim mesajları almaktayım. Nedeni telefonumun çekmemesi! Bununla ilgili aynı iş yerinden 3 arkadaşımla farklı farklı kayıtlar açtırmış olmamıza rağmen en ufak bir değişiklik ya da geri dönüş olmaması çok can sıkıcı.

Not: (Çağrı merkezinde yardımcı olan Müşteri Hizmet Yetkilisi gerçekten çok ilgili ve konuya hakimdi. Problem sorununun giderilememesi. )

Gamze 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 09/01/2015 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 09/01/2015 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gamze12 Ocak 2015

    Sorun hala devam etmektedir.

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön