02 Mayıs 2013 #1774581

Vodafone Blackberry Curve 9300 Kampanyası!

Vodafone bayisinden çalışanların sözüne inanarak Blackberry aldım. Faturalı 25 tlye 5000 sms 500 dk içeren paketi kullanıyorum. Vodafone bayisinde çalışanlar 300 tl peşinatla (bazı aylar faturamı geç ödemeden kaynaklı) ilk 12 ay konuşma paketimde dahil 16, 90 geleceği ikinci 12 ay ise 36, 90 geleceği söylendi.


Bende buna güvenerek aldım. Ayrıca 10 tl lik internet paketimde var. Bana ilk 12 ay 35-40 lira birkaç ayda 21 lira gibi birbirini tutmayan faturalar geldi. ikinci 12 ay ise faturam 60-70 arası gelmeye başladı. Faturamın incelenmesini istedim ama hiç bi problem olmadığı söylendi. Bayi çalışanları ve müşteri hizmetleri durumla ilgili sürekli birbirlerine yönlendiriyorlar.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 13 ay boyunca kredi kartınızdan tahsil edilen tutarın faturanızdan düşürüldüğü bilgisini aktarmak ister,fatura tutarınızda kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön