13 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1899803

Vodafone Bitmiş Kampanya Duyuruları İle Reklam Yapıyorlar!

Vodem almak için internet sitesinde araştırmada bulundum. 3 ay taahhütlü 4 GB'lık bir kampanya buldum. Bayisine gittiğimde böyle bir kampanya yok dedi. Müşteri hizmetlerini aradım bu kampanya biteli 10 gün oldu dedi.


İnternet sitesinde de 2 ayrı yerde gösterdiği kampanya sayfalarından birisinde hiçbir bilgi yok. Hadi her şey bir yana bitmiş bir kampanya ile reklam yapmak nasıl bir iştir anlamadım. Gerçekten Vodafone'a yakışmayan bir yaklaşım olmuş.

Yavuz Yavuz 32 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz26 Temmuz 2013

    Şikayetimle ilgili herhangi bir dönüş yapmadılar.

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. http://www.vodafone.com.tr/Internet/3-Ay-Kontratli-Faturali-Vodem-Kampanyasi.php linki üzerinden kontrolleri sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler