13 Şubat 2013 #1629860

Vodafone Bitmek Bilmeyen Uyarı Mesajları Geliyor!

Vodafone a ait hesabını bilen midi tarifesini kullanıyorum. İnternet paketim bittiği için sürekli "İnternete Girebilmek için eKLE yazıp 7999'a ücretsiz göndererek 5 Tl'lik Ek paket alabilir veya aylık internet paketi tanımlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için vodafone. com. tr"bilgilendirme mesajı gelmekte.


Telefonumun internet bağlantılarını kapatmama rağmen hala bu bilgi mesajları gelmekte.Müşteri temsilcisi bir çözüm önerdi internetinizi kökten kapatalım sorun kalmasın diye. 2-3 dk da bir sms almaktan bıktım.Müşteri sanırım saf yerine konuluyor bir mesajdan anlamıyor 10'larca atalımda iyice bittiğini anlasın diye.

İlyas 80 Okunma

Cevaplar

  • İlyas13 Şubat 2013

    Sisteminizdeki rahatsız edici sıkıntıyı çözme yerine ısrarla aynı bilgileri tüm şikayetlere cevap olarak göndermeniz şaşkınlık verici. Bu zihiniyet ile nasıl müşterileri memnun edeceksiniz bilemiyorum. saygılar.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. -Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde sms gönderimi yapmaya çalışıldığında ya da data bağlantısı yapmaya çalışıldığında bu sms gönderilir. - Dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa arama denemesi yapılırsa bu sms gönderilir. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön