20 Eylül 2013 #2022162

Vodafone Biten Cihaz Ücretini Yansıttı!

Vodafone'dan 2011 mayıs ayında iphone aldım. Kontrat bittikten sonra bir ay cihaz ücreti kesilmedi. Sonraki ay tekrar cihaz ücreti yansıtıldı. Buna itiraz ettim ve iptal itiraz süresinden çok sonra gerçekleştirildi. Sonra iade işlemi yapıldı. Buraya kadar sorun yok. Geç de olsa sorun çözüldü. Ama gel gör ki Vodafone bu ay da bana cihaz ücreti yansıttı. Güncel fatura tutarında ben bunu görüyorum.


Müşteri hizmetlerini aradığımda da bizim sistemimize kalemler fatura kesildikten 1 hafta sonra yansır diyor. Geçen başıma gelen olay yine tekrar edecek. Ben faturamı ödedikten sonra yine bir sürü uğraşacağım ve ondan sonra iptal edecekler. Böyle bir şey olmaz.

Arif 44 Okunma

Cevaplar

 • Arif30 Eylül 2013

  Ona yansıtıldığını bende biliyorum zaten resimde gösterdim. Mevzu olan güncel tutarda hala taksit gözükmesiydi. Neyse onu da halletmişsiniz sağ olun. Ama vodafone şirketinin bendeki kredisi bitti. En kısa sürede hattımı taşıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  “Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını ve 15.09.2013 tarihli fatura tutarınıza yansıtıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Arif20 Eylül 2013

  Ben artık sizinle uğraşmaktan bıktım. Aynı şey ikinci defa yapılmaz buradan yazacağınıza sorunu çözün de telefonla haber verin. Sizin müşteri memnumiyetiniz bu mu?

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön