09 Eylül 2013 #2000715

Vodafone BİS Paketini İptal Etmiyor!

Uzun süredir Blackberry kullanmaktayım ve aylık BİS paketine üyeyim. Blackberry kullanmayı bıraktım ve iPhone kullanmaya başladım. BİS üyeliğimi de doğal olarak kapattırmak istedim yerine internet paketi satın aldım. Fakat her nedense BİS paketimin iptali sağlansa bile aylık aldığım bu paketi son gününe kadar kullanmam gerekiyormuş, kullanmadığım bir telefonunun bu servisinin iptalini sağlanmadığı gibi her gün kullandığım internet bedeli de 10 TL.140 TL bedel ile 14 gün internet kullandırıyor Vodafone.

Gurhan 163 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, aylık internet paketleri aynı anda ya da aynı dönem içinde birden fazla defa kullanılamamakta olup, 0542337**** numaralı hattınız üzerinden kullandığınız Faturasiz İndirimli Blackberry Paketinin yapılan iptal işlemi ile birlikte 30 günlük kullanım süresinin 20.09.2013 tarihinde sona erdiği tespit edilmiştir. Aylık internet paketinizin satın alınması durumunda 20.09.2013 tarihi itibari ile başlatılabilmektedir. Mevcut uygulama bu yönde olup tarafımızdan herhangi bir müdahale yapılamamaktadır. Vodafone Avantajlı Mesaj Paketlerine yönelik bilgilere http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/Avantajli-Mesaj-Paketleri-Faturali.php linkinden erişebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön