03 Eylül 2013 #1990620

Vodafone BİS Paketim Olmasına Rağmen Ek Ücret Kesiyor!

2 yıldan fazladır Vodafone kullanıyorum ancak son yapılanlardan sonra pişman ettirdiler ve en kısa sürede hattımı taşıtacağım. Son 3 haftadır Blackberry data servisi olan 16. 90 TL'lik BİS paketi kullanıyorum.


Yaklaşık 2 hafta önce müşteri hizmetlerini arayıp 'internet paketim sınırsız eğer telefonu kendi programını kullanarak bilgisayara bağlarsam ek ücret öder miyim dedim ve hayır' cevabını aldım. Sadece o günlük bilgisayara bağlayıp kullandım. Ancak ertesi günlerde 4 defa 5'er TL'lik 3G ücreti kesildi.


En son dayanamayıp tekrar aradım ve son arayışımda desteklemeyen sitelere girmişsiniz diye söylendi. Neden daha önceki aramalarımda bilgilendirmediniz veya önceki 2 hafta sorun yaşamadım?

Atakan 76 Okunma

Cevaplar

 • Atakan23 Eylül 2013

  Dalga mı geçiyorsunuz anlayamadım. Önce sorumluluğu kabul ettiniz şimdi de faturada yanlışlık yoktur diye mesaj gönderiyorsunuz. Arayıp küfür mü edeyim?

 • Atakan'ın Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

  Arayıp gerekli şekilde ilgilendiler ve sorunum çözüldü teşekkür ederim...

 • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön