22 Şubat 2013 #1648264

Vodafone Bir Yıldır Ağları Düzenleyemedi!

Ben yaklaşık bir yıl önce Vodafone hat aldım alma sebebim faturalı hatlarının uygun olmasıydı.Tarifelere zam gelebilir buna lafım yok ama sürekli farklı fatura tutarının gelmesine anlam veremiyorum çağrı merkezine aradığımda ise kotamı aşmış olabileceğim söyleniyor.Şaka mısınız siz arkadaşım kullanamadığım arama yaptığımda görüşme sağlayamadığım hattın kotasını nasıl oluyor da aşabiliyorum.


Vodafone nun kendi çağrı merkezi bile beni aradığında hat çekmediği için görüşme sağlayamıyorum.Hat kesiliyor,sesim karşı tarafa gitmiyor.Hattımızı iptal ettireceğiz dediğimizde ise gerekli kontroller sağlanacak vesaire deniliyor anlamıyorum ki reklam yapmasını bilen koca Vodafone bir yıldır ağları düzenleyemedi.

Gamze 31 Okunma

Cevaplar

  • Gamze25 Şubat 2013

    anlayamadım ben telefonumdan facebokk ya da diğer sosyal paylaşım sitelerine giremiyorum nasıl oluyorda bu yüzden faturalandırma yapılıyor açıklyabilir misiniz?Hiç birşekilde internet kullanımı sağlayamıyorum ben.Evet ulaşamamış olailirsiniz telefonum herdaim açık ancak hattınız reklamlarınız da ki çekmediği için.Oldukça saçma bir açıklama yapılmış.Ben kendi hattımdan internet bağlantısı yapamadığım için farklı bir hat ve telefon sayesınde bunu sağlıyorum daha mantıklı bir açıklama yapabilcekmisiniz.Gerçekten vodafone bu hiç yakışmadı.Çözüm sunmanızı beklerdim.Bu durumda en kısa sürede vodafane hattımı iptal ettirmem gerekecek.Aynı şekilde turkcell ile bir problem yaşamştık ve hemen düzeltilmişti.Bu seebebten aile bireylerim ve bir çok arkadaşımda vodafone hattını iptal ettirmişti bu şekilde mi firmanıza sahip çıkıyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,541547**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 22.02.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Facebook ve Twitter'a ait URL'ler( Standart Kaynak Bulucu ) [ m.facebook.com ve mobile. twitter] üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme,resim yükleme görüntüleme,mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilmektedir. Facebook yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar [resim,oyun,video vb,] kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Kullanımlarınız bu şekilde bağlantılar üzerinden olduğundan ücretlenme yaşanmıştır.Sorun bulunmamaktadır. Bağlantılarınızı https üzerinden gerçekleştirdiğinizde ücretlenme olmaktadır. Bu sorunu gidermek için facebook'a giriş yapıldıktan sonra ayarlar-hesap ayarları-güvenlik-güvenli gezinme kapalı konuma getirilmelidir.Bağlantılarınızı bu şekilde sağladığınızda problem olmayacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön