12 Nisan 2013 #1739072

Vodafone Bir Türlü Tanımlanamayan Konuşma Sms ve İnternet Paketi!

10. 04. 2013 günü faturalı hattımı başka bir operatörden vodafone a taşıdım. Taşımak istediğim tarife süper komple paket idi. 23 tl lik ücret hattımdan tahsil edileceğinden dolayı 25 tl lira yüklemesi yaptım.


Ancak bakiye tahsil edilip bir türlü paketim hattıma tanımlanmadı. Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım önce güncelleme yapıldı 2. arayışımda yoğunluk var 24 saat bekleyin dediler. Bekledim bir gün sonra yani bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı oluşturuldu.


Şikayetimin incelenip düzeltildiği ile ilgili hattıma mesaj geldi. Ancak şu an itibariyle halen daha (11. 04. 2013 saat 21:47) hattıma paketim tanımlanmadı. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Ömer 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili sorunun giderildiği tespit edilmiş olup,paketiniz kapsamında tanımlamaların sağlandığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön