24 Kasım 2017 #9819852

Vodafone Bir Haftalık İnternet İçin 10 Kez Müşteri Hizmetleri Aranır Mı?

17.11.2017 tarihinde evime Vodafone'dan internet bağlattım. Bağlatmadan önce her türlü güler yüz sorunlar olmayacak bağlantı hızında adil kullanımı aşmadığınız da düşme olmayacak denmesine rağmen daha ikinci günden hızımda düşüş oldu. İlk bağlatmak için müşteri hizmetlerini aradığımda 24 Mbps alabileceğim söylendi. Ancak ben inanmadığım için öncelikle 16 olarak bağlanmasını istedim. Kuruluma gelen personel de zaten 24 alamayacağımı söyledi. Bu durum gösteriyor ki ben müşteri hizmetleri yetkililerinden daha fazla anlıyorum bu işten. Gel gelelim 16 olarak alacağım söylendi ancak onu da alamıyorum. İki kez şikayet açtım ilkinde bina içi tesisatınızı kontrol ettirin diye saçma bir mesaj geldi sadece ikincisinin çözümünü bekliyorum. Ya 11 hızına göre faturalandırma yapın ya da hızımı 16 ya çıkarın diye konuşma yaptım. Bakalım sonuç ne çıkacak iki dediğim de olmaz ise iptal ettireceğim.

Adem 951 Okunma

Cevaplar

 • Adem01 Aralık 2017

  Sayın Vodafone yetkilileri siz hala sorunları çözmemeye ve buradaki yazılanları dikkate almamaya devam ediniz. Zaten daha yetkili bir kurum olan BTK aracılığı ile sorunlarımı dile getirdim artık oradan gerekli incelemeler yapılır ve gerekli işlemler başlatılır. Oradan takip edersiniz artık. Saygılarımla...

 • Adem29 Kasım 2017

  30.11.2017 tarihi itibariyle Vodafone bayisine gidip kapatma dilekçemi vereceğim. Gerçekten bu kadar sorumsuz olabileceğinizi düşünmedim. Müşteri hizmetlerini aradığım kadar ailemi aramadım. Lütfen biraz anlayış. Sadece para kazanma derdinde olmayalım. Tabi ki para kazanacaksınız ama verdiğiniz hizmet karşılığında. 13 günlük abone olduğum süreyi hayatımın en kara günleri arasına alıyorum. Ve bir daha kapınızın dahi önünden geçmek istemiyorum. Adıma kayıtlı GSM hattını da günü geldiğinde kapattıracağım ki bir kuruş dahi kazanmayın benden.

 • Adem29 Kasım 2017

  Bu mesajı okuyan herkese tavsiyem bir şeyi alırken 2 kez düşünsünler ve aldıklarında da haklarını arasınlar.

 • Adem29 Kasım 2017

  Kaç gün oldu hala sorunuma çözüm alamadım bu kadar sorumsuz vurdumduymaz bir anlayış olamaz ya satarken her şey çok güzel ama satış sonrası işlemler kocaman sıfır. Tanıdığım süre dolmasına rağmen geri dönüş yok arıyorum en kısa zamanda yetkili birime aktaracağız deniyor. Dalga geçiyorlar ya da yasal sürenin dolmasını bekliyorlar. Umarım bu mesajımı BTK yetkilileri de okuyordur.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön