29 Temmuz 2013

Vodafone Bir Günlük Kullanıma Bir Aylık Fatura Kesimi!

"16 Haziran 2013 - 15 Temmuz 2013 dönemine ait faturanız 13.70 TL, son ödeme tarihi 30.07.2013'tur. Ödeme yaptıysanız bu uyarıyı dikkate almayınız. Vodafone"

Benim şikayetim şu 16 Temmuz'da Turkcell'e kızıp Vodafone'a geçtim ancak bir ay dolmadan bana haziran ayını da kullanmışım gibi bir günlük kullanımıma 13 TL fatura kesildi. Vodafone bu hatayı düzeltecek mi? Yoksa müşteri temsilcileri bizi yanıltmaya çalışmaya devam mı edecek? Ona göre Turkcell'e dönüş yapacağım. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Görkem 20 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında hattın açılışı sırasında tarafınıza konu ile ilgili bilgi aktarıldığı iletilmiş olup,bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Görkem05 Ağustos 2013

  Hala bir cevap alamadim bekliyorum geris donus yapilacak mi yoksa hattimi kapatmak icin benim mi aramam gerekiyor nasil bir adaletsizlik bu

 • Görkem29 Temmuz 2013

  Umarim oyle olur ben daha bir aylik aboneyim ve beklemedigim bir durum donus bekliyorum

 • Vodafone Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön