03 Şubat 2014

Vodafone Bir Fatura Döneminde İki Fatura Gönderdi!

13 Aralık ayından itibaren Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşüyorum ve her görüştüğüm kişi yanlış bilgi veriyor ve verilen bilgiler de daha sonra aradığımda ben hatalı oluyorum. Bir fatura dönemi içerisinde tekrar fatura gönderimi yaptılar. Bunun böyle olmasının tek sebebi de müşteri hizmetleri personelinin yaptığı yanlış işlemden kaynaklı fakat 3 aydır yanlışlıklarını düzeltmeleri için ben arıyorum fakat her aradığımda farklı bir bilgi paylaşıyorlar. Aynı hatayı eşime de yaptılar ve hatalarını düzeltmemek konusunda ısrarcılar sürekli farklı bahane içerisindeler ve benim 2 aylık bebeğim var. En son benden fax istiyorlar. Ben dışarı çıkamıyorum. Hatalarını ben çekiyorum!

Menekse 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-12 13:29:59 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek- bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön