10 Eylül 2013 #2004379

Vodafone Bir Fatura Daha Ödetmek İstiyor!

Bugün 11:33 saati itibari ile 542 hattını arayarak ayın 15'inde hattımı iptal ettireceğimi bunun için sistem girişi yapmasını rica ettiğim çağrı merkezi görevlisi arkadaş;ileri tarihli talep giremediklerini ve ayın 16'sında ararsam yardımcı olabileceğini söyledi.


Bende eşimin hattını daha önce bu şekilde iptal ettirdiğimizi ve buna rağmen ekstra ücret de ödediğimizi belirttim bana aynen küfreder gibi ayın 16'sında yeni dönem başladığı için yeni dönem tarifesi ücretini de ödeyeceğimi belirtti ve hanımefendi 16'sında yardımcı olacağız diyerek telefonu zorla kapattırır gibi bir görüşme yaşadık. Zaten daha önce birkaç yakınımın yaşadığı sıkıntı ve görüşme gibi aynen ben de bunu yaşadım.

Zeynep 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampnayanız 15.09.2013 tarihinde son bulduğunu belirtmek isteriz. ayın 16 sı ıtıbari ile geçiş sağlanabilmektedir. Mevcut uygulama bu yöndedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön