16 Eylül 2013 #2014661

Vodafone Bir Dedikleri Diğerlerini Tutmuyor!

Vodafone'dan yaklaşık 20 gün önce cepte wifi cihazını almam ile ilgili bir şikayete cevap geldi cevap şöyleydi. Tarifenizi iptal edip tekrar cihazlı kampanyaya taahhüt imzalamanız gerekiyor ve iptal ettiğinizde sadece 20-25 TL gibi bir ceza ödersiniz dendi.


Bende 15.08.2013 tarihinde saat 23:30 da aradım.Müşteri temsilcisi iptal ettiğinizde kullanmadığınız ayların cezasını ödersiniz dedi. Kime inanacağım temsilci yüzünde 1 ay daha fazladan kullanacağım.Bir wi-fi cihazını veremediler.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,ynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 17.09.2013 tarihinde yanıtlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön