08 Eylül 2014

Vodafone Bir Ayda 2 Yüksek Fatura!

Müşteri hizmetlerinden tarifem bittiği için aradılar tarifenizi değiştirecek misiniz değiştireceğim dedim. Tarife değişikliği yaparken 2 fatura yansıtılacağı söylendi, tarifem 35 liralık bir tarife, sonraki aya (eylül ayı) tarifesini sordurdum ne kadar öderim diye bu sebepten tekrar, bu defa oradaki personel eylül ayında 145 lira ödeyeceğimi söyledi. Böyle bir şey olamaz, Vodafone yetkililerinin bu konuyla ilgilenmelerini istiyorum.

Faruk 130 Okunma

Cevaplar

 • Faruk24 Eylül 2014

  ayrıca şunu belirtmek isterim müşteri hizmetlerini çok aradım ben de bi türlü bağlantı kuramadım şu an zaten arayamıyorum hattım aramaya kapandı, aynı durum bi arkadaşımın başına da gelmiş, o parayı ödedikten sonra diğer ay ki faturasından düşülmüş iyi güzel de benim şu an borçlarımdan dolayı böyle yüksek bi faturayı ödeyecek durumum yok olsa zaten red tarife kullanırdım benden kaynaklanan bi durum değil bu durum tamamen vodafone şirketi yetkililerinin(personelinin) bi hatası 35 liralık bi tarife nasıl olur da 145 lira gelir akıl almıyor, bu yanlışın kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum..

 • Faruk24 Eylül 2014

  vodafone yetkilileri eğer bana ulaşamadılarsa tekrar aramalarını ve probleme çözüm bulmalarını istiyorum ben kaç yıllık vodafone abonesiyim böyle yüksek faturayla, beni ve benim gibi problemi olan kişileri operatörden soğutuyor ve hat değiştirmeye sevk ediyor. Ayrıca145 lira fatura da geldi ödeyecek durumum yok hattım aramaya kapandı burdan yetkililere sesleniyorum hattım açılsın ben bu parayı ödeyemem, zaten niye böyle bi fatura geldiğini bile bilmiyorum. gereğinin yapılmasını istiyorum..

 • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön