12 Eylül 2013 #2005280

Vodafone Bir Ayda 1541 TL Fatura Gönderdi!

Yaklaşık 20 gün süresi ile yurt dışına (Arnavutluk)gitmiştim. Gitmeden önce haber vermeme rağmen hattım Arnavutluk'a gittiğimde servis dışıydı. Ara fatura olarak 900 lira fatura çıkarıldı ama herhangi bir fatura veya fatura extresi elime ulaşmadı.


Bununla ilgili bir kaç kez Vodafone müşteri hizmetlerine şikayette bulunsam da ciddiye alınmadım ve mail olarak yollayacaklarını söyledikleri fatura elime ulaşmadı. Yurt dışında iken hattım ara fatura borcumdan dolayı kullanıma kapatıldı.


İş amaçlı gittiğim yurt dışında 1 hafta bu şekilde mağdur edildim. Bana hat limitinin 850 TL olduğu bu yüzden kapatıldığı söylendi ama bana 1 ayda gelen fatura tutarı 1541 TL.

Selman 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön